Belvedere

Belvedere, Taliansko, Lazio, Lido di Ostia, 6.3.2018, Raňajky
FM
Termín:
6.3. - 10.3.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 5 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 59811488
389 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Popis
Hotel BELVEDERE 3* je situovaný priamo na prímorskej promenáde pri pláži Tyrrhénskeho mora. Pekný, rokmi overený, elegantný, menší hotel rodinného typu. Má pekne zariadené izby s vlastnou kúpeľňou, wc, sat TV, wi-fi, niektoré s balkónom, iné s oknom. Väčšina izieb má výhľad na more. Našim klientom vždy, ak je to možné, zabezpečujeme izby s výhľadom na more. Asi 15 minút chôdze promenádou od hotela je stanica metra, odkiaľ sa môžete každý deň niekoľkokrát vybrať do centra Ríma a vrátiť sa späť. Strava v hoteli sa podáva vo forme raňajok voľným výberom, priamo v hotelovej reštaurácii v prízemí hotela. Večere si môžete dopriať podľa vlastných chutí v niektorej z miestnych reštaurácií.
Poloha
Milí priatelia, poďte si oddýchnuť k Tyrrhénskemu moru a popri tom spoznávať jedno z najzaujímavejších a najkrásnejších miest sveta - Rím. Pohodlne, vlastným tempom, bez toho že by ste sa museli viazať na kohokoľvek iného či skupinu. Nikam sa nemusíte ponáhľať ... a Rím si môžete vychutnať pohodlne, po častiach aj viacero dní. Môžete si popri spoznávaniu pamiatok a zaujímavostí pohodlne posedieť v ktorejkoľvek z miestnych kaviarní, dopriať si pivo, víno, pravé talianske kapučíno, alebo vyskúšať pravú talliansku pizzu či iné dobroty.
Zvyšok času môžete venovať prechádzkam promenádou popri mori, oddychu na pláži, kúpaniu, opaľovaniu ... alebo si na pláži iba tak poležať, oddýchnúť a načerpať z prírody množstvo nových síl. Poďte s nami zažiť niečo výnimočné, zaslúžite si to.
Vzdialenosti
Priamo na promenáde pri pláži. Hotel má svoju vlastnú pláž. Pláž v pešej dostupnosti je aj verejná. Pláž ma jemný piesok, tmavozlatý až čierny, sopečný. Vstup do vody je mierny a bezpečný.
Ubytovanie
Pekné izby s príjemným, klasickým vybavením.
Vybavenie a služby
Recepcia, reštaurácia.
Deti
Odporúčame najmä párom, dvojiciam, partiám.
Výhody a nevýhody
Výhodou je poloha, pri pláži. Vynikajúce miesto na prechádzky, pobyt na pláži. Skvelý východzí bod na spoznávanie Ríma.
Tip
Tip pre menší firemný trip. Vhodné aj na školský kolektívny zájazd do Ríma s ubytovaním pri mori.
Doprava
Letecká.
Program
Program si počas pobytu robíte sami.
Delegát v destinácii nepôsobí.
Krásne sú prechádzky promenádou, plážou. Pamiatky v oblasti Ostia a samozrejme Vatikán a Rím v dosahu metrom. Stanica metra je kúsok od hotela.
Cena zahŕňa
Leteckú dopravu s príručnou batožinou.
Transfer letisko-hotel-letisko.
Ubytovanie a raňajky.
Cena nezahŕňa
Delegáta CK ani organizovaný program.
City tax, platíte pri príchode na hotel na recepcii.
Poistenie na cesty a pobyt, treba mať vlastné.
Veľkú batožinu do podpalubia, možná za príplatok 60 eur kus do 15 kg.
Stravovanie
Raňajky voľným výberom.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK