Guitart Rosa

Guitart Rosa, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Brava, Lloret de Mar, 29.10.2018, Polpenzia
FM
Termín:
29.10. - 2.11.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 5 dní / 4 noci
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Polpenzia
Číslo zájazdu: 63661606
389 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: GUITART Resort Hotels
Tip
Vhodné aj pre kolektívy, seniorov, školy, firmy ... autobusom, mimo hlavnú sezónu, tj Apríl Máj September Október. Bonusy pre organizátora - koordinátora kolektívu. Info na vyžiadanie..
Ďalšie informácie
Perfektný TIP pre kolektívy CELOROČNE. Informácie na vyžiadanie. Hotel, jeden z mála na celom pobreží, je otvorený CELOROČNE.
Popis
Krásny a veľký hotelový rezort GUITART 3* s krásnou záhradou a terasami pri bazénoch, so špičkovými službami priamo v živom centre svetoznámeho letoviska pri Barcelone na pobreží Costa Brava. Ideálne miesto pre milovníkov krásnych prechádzok po okolí - nádherné chodníčky po pobreží, útesoch, botanické záhrady ...
Poloha
Živé centrum. Hlavná pláž. Všetko v okolí dostupné prechádzkou.
Vzdialenosti
Priamo v živom centrum. Pláž cca 300 m. Piesková, bezplatná. More priezračné. Turistické chodníčky a ďalšie nádherné prírodné pláže sú v útesoch a botanických záhradách a sú cca 500m až 1,5 km od hotela.
Ubytovanie
Pekné 2 a 3 lôžkové izby s balkónom, wi fi (poplatok na recepcii)
Vybavenie a služby
Záhrady, bazény, slnečné terasy, tenisové kurty, reštaurácie, bary, spoločenské udalosti a večery
Šport a zábava
Program počas pobytu si robíte sami. Môžete sa vydať na jedinečnú plavbu pobrežím, túru po niekoľko kilometrových pieskových plážach, alebo sa vybrať na neopakovateľnú túru do zalesnených skalistých útesov popri pobreží s kúpaním na rozprávkovo krásnych miestach. Poďte s nami prežiť niečo výnimočné ...
Výhody a nevýhody
Centrum, Pláž, všetko na dosah.
Stravovanie
bohatá polopenzia / plná penzia švédskymi stolmi, s ovocím aj zákuskami
Doprava
letecká vrátane príručnej batožiny a transferu letisko-hotel-letisko
Program
Program si počas pobytu robíte sami.
Výlety si môžete kúpiť v miestnych agentúrach.
Cena zahŕňa
Dopravu leteckú, príručnú batožinu, transfer letisko hotel v deň príletu a hotel letisko v deň návratu, príjemné ubytovanie, bohatú polopenziu / plnú penziu ...
Cena nezahŕňa
delegáta CK, city tax 50 centov osoba a noc pobytu, platíte na recepcii,
veľkú check in batožinu, ak záujem, za príplatok 70 eur kus, poistenie na cesty a pobyt, zajednáme vám na vyžiadanie, ak záujem, výlety a vstupenky, kúpite na mieste
Zľavy
V cene už zohľadnené.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK