Ilios Apartments

Ilios Apartments, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Malia, 21.9.2018, Bez stravy
LM
Termín:
21.9. - 28.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 61591701
338 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: Ilios Malia Apartments
Poloha a popis
Malebné štúdiá v Ilios Apartments sa nachádzajú v obľúbenom letovisku Malia, ktoré zaujme hostí milujúcich históriu, prechádzky po piesočnatých plážach, ale aj hostí hľadajúcich rušný život. Ilios Apartments sa nachádzajú iba pár krokov od starého mesta Malia a sú vzdialené iba 30 kilometrov od mesta Heraklion a 27 kilometrov od medzinárodného letiska. Malia je vyhľadávané letovisko pre možnosť relaxácie, ale aj aktívneho využitia dovolenky.
Vybavenie hotela
Štúdiá majú recepciu, vonkajší bazén s jacuzzi, spoločenskú miestnosť, detské ihrisko, reštauráciu, bar pri bazéne, slnečnú terasu s lehátkami, internetová kútik (za poplatok), Wi-Fi pripojenie (zdarma), biliard, karaoke a parkovisko.
Vybavenie izby
Hostia sa môžu ubytovať v príjemnýchštúdiách pre 2 - 4 osoby. Tieto štúdiá sú vybavené kúpelňou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením, fénom, kuchynským kútikom so základným vybavením, chladničkou, individuálne ovládanou klimatizáciou (za poplatok), TV, sejfom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.
Stravovanie
Bez stravovania, raňajky, polpenzia alebo plná penzia.
Pláž a plážový servis
Štúdiá sa nachádzajú cca 900 metrov (10 minút chôdze) od krásnej pláže. Lehátka a slnečníky za poplatok, rovnako tak vodné športy.
Pre deti
Detské ihrisko, detská postieľka.
Šport a zábava
Bazén s jacuzzi, billiard, karaoke, vodné športy na pláži (za poplatok), nočný život v letovisku Malia.
Služby v cene
Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté do ceny zájazdu získate po príjazde do destinácie.
Služby za poplatok
Sejf 3€/deň, klimatizácia 7€/deň, internetový kútik, billiard, karaoke, vodné športy na pláži. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu a ktoré sa hradia získate po príjazde do destinácie.
Storno podmienky
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu TU
Dôležité informácie k zájazdom TU
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK