Lambrakis

Lambrakis, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Gouves, 18.9.2018, Bez stravy
FM
Termín:
18.9. - 25.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 61051605
351 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu:: Lambrakis Apartments CLEVER
Poloha a popis
CLEVER ponuka! Apartmány Lambrakis sa nachádzajú hneď vedľa hotela Toto ubytovanie patrí do programu CLEVER, pretože umožňuje využiť "bystré" kombinácia lacného ubytovania a servisu formou programu all inclusive v hoteli. Centrum letoviska Kato Gouves je vzdialené cca 300 m, nájdete tu obchody, taverny, reštaurácie a bary. Ubytovanie Lambrakis sa nachádza v pokojnejšej časti letoviska Kato Gouves, avšak s dostupnosťou nákupných možností, dennú a nočnú zábavu a odporúčame ho predovšetkým rodinám s deťmi, ktoré využijú pohodlie súkromného ubytovania a zároveň plne využívajú all inclusive 4 * hotel za priaznivú cenu. Hotel je hneď vedľa Lambrakis, vchod z pláže do hotela je vzdialený cca 30 m.
Vybavenie hotela
Apartmány majú recepciu a svoje bazény, klienti však môžu v rámci programu all inclusive využívať bazén v hotelI Kaissa Beach.
Vybavenie izby
Štúdiá pre 2 - 3 osoby a apartmány pre 3 - 4 osoby sa nachádza na prízemí alebo na poschodí, majú vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC), v niektorých izbách je klimatizácia (za poplatok 5 € / deň), mini chladnička, balkón alebo terasa s výhľadom na okolie, záhradu či čiastočne na more.
PANClub
Animačné programy pre deti i dospelých 6x týždenne v susednom hoteli Aphrodite Beach Club: - pre deti kreatívne a športové aktivity - pre dospelých športové aktivity - večer animácie pre deti i dospelých (show a tanec) Animačné programy sa konajú v období: posledný týždeň v júni až druhý týždeň v septembri. Zmena programu vyhradená.
Stravovanie
Bez stravovania, polpenzia alebo all inclusive.

Polpenzia a all inclusive sú zaistené v hoteli Kaissa Beach2*.

- raňajky formou bufetu: saláma, syr, miestne dezerty, marmeláda, vajíčka, zelenina, kompóty, cereálie, dezerty a sladké pečivo, viac druhov pečiva, corn flakes, jogurty a ovocie - každý deň sa zloženie mení

-obed formou jednoduchého bufetu - 2 predjedlá, 2 hlavné jedlá, 2 druhy príloh, zemiaky, cestoviny s 2 druhmi omáčok, 8 druhov šalátov (6 jednoduchých a 2 špeciálne šaláty), pečivo a maslo

-večere formou jednoduchého bufetu - 1 polievka, 2 predjedlá, 3 hlavné chody (1 pokrm z ryby), 3 prílohy, zemiaky, cestoviny s omáčkou, 10 druhov šalátov (7 jednoduchých a 3 špeciálne šaláty), pečivo a maslo, čerstvá zelenina a dezerty

Nápoje v rámci programu all inclusive sú podávané od 11:00 do 22:00 v reštaurácii a v pool bare - miestne pivo, víno, Rakija, Ouzo, nealko nápoje.

Snack popoludní: káva, koláč, sušienky a zmrzlina 16:00 - 17:00
Zmrzlina v dobe 16:00 - 17:00 pre všetkých (1 kopček zmrzliny/deň)

Zloženie programu all inclusive je orientačné. Zmena zloženia a času all inclusive je vyhradená vedením hotelu.
Pláž a plážový servis
Prvá piesková pláž, miestami zmiešaná s kamienkami, pláž je priamo pri apartmánoch Lambrakis, iba sa prejde miestnou komunikáciou.
Pre deti
Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).
Šport a zábava
Aktuální nabídku služeb a sportů a jejich případné poplatky obdržíte po příjezdu na recepci hotelu Kaissa Beach 2*+.
Služby v cene
Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príchode na ubytovanie.
Služby za poplatok
Kompletnú ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive a sú za poplatok, obdržíte po príchode na recepcii hotela.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
DůležIté informace k zájezdů ZDE
Poznámka
CLEVER UBYTOVANIE   svojim klientom ponúka možnosť využívať vysokých štandardov 3 a 4 * hotelov za veľmi výhodnú cenu. CLEVER koncept je založený na tom, že klienti sú ubytovaní v pekných, čistých apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotelov ponúkajúcich all inclusive stravovanie. Klienti môžu využívať všetky neplatené služby, ktoré hotel ponúka, vrátane all inclusive. Tento koncept je pre klientov výhodný z nasledujúcich dôvodov: 1. Klienti ušetria nezanedbateľnú časť peňazí 2. Ubytovanie v štúdiách ponúka klientom pokoj od zhonu all inclusive hotelov, s možnosťou odpočinku vo svojich izbe, ale s možnosťou využívania all inclusive podľa potreby. Základná charakteristika - vzdialenosť medzi oboma budovami je maximálne 300 metrov, vo väčšine prípadoch je to cca 50 metrov - klienti využívajú všetkých služieb all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli priamo klientmi daného hotela, ktorý tieto služby ponúka. - Polovica zo štúdií či apartmánov majú tiež k dispozícii vlastný bazén + bazény v hoteloch, kam sa dochádza na all inclusive
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK