Marianna

Marianna, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 11.9.2018, Raňajky
Termín:
11.9. - 18.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 61051929
363 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: Marianna Hotel
Poloha a popis
Jednoduchý starší hotel Marianna patrí medzi najobľúbenejšie hotely našich klientov, a to predovšetkým pre svoju príjemnú atmosféru a polohu. Ponúka skromnejší avšak čisté a útulné ubytovanie v 50 izbách pre 2 - 3 osoby. Hotel sa nachádza cca 500 m od samotného centra rušného letoviska Hersonissos, avšak v pokojnejšej časti neďaleko mora. Piesočno-kamienková pláž sa nachádza iba 200 m od hotela. Nákupné možnosti a ponuka zábavy je dostupná v okolí hotela. Letisko je vzdialené 25 km. Hotel je vhodný predovšetkým však pre aktívnych klientov a klientov, ktorí vyhľadávajú nočný život. Hotel Marianna je skvelou voľbou Vašej dovolenky v pomere cena - kvalita a možnosti širokej ponuky dennej aj nočné zábavy.
Vybavenie hotela
Klimatizovaná vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma, TV miestnosť.
Vybavenie izby
Jednoduché izby pre 2 - 3 osoby, majú vlastné sociálne zariadenie, telefón, klimatizácia (za poplatok), chladnička (za poplatok), balkón alebo terasu s výhľadom na more a okolie.
Stravovanie
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Jednoduché kontinentálne raňajky sú podávané priamo v hoteli. Obedy a večere sú v neďalekej obľúvenej taverne Argo, ktorá sa nachádza priamo pri mori, na jednom z najkrajších miest letoviska Hersonissos, cca 300 m od hotela. Ponúka veľmi chutnú grécku i medzinárodnú kuchyňu.
Pláž a plážový servis
Piesočno-kamienková pláž je vzdialená od hotela 200 m. Ležadlá a slnečníky za poplatok (orientačná cena 5 € / deň za 2 lehátka a slnečník).
Šport a zábava
Vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi (zdarma). Na pláži si iste vyberiete z bohatej ponuky vodných športov (za poplatok). Môžete si tiež zapožičať auto či skúter a cestovať aj po v okolí letoviska Hersonissos.
Služby v cene
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu.
Služby za poplatok
Chladnička (orientačná cena 2 € / deň) a klimatizácia (orientačná cena 6 € / deň).
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
DůležIté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK