Palma Mazas

Palma Mazas, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, El Arenal, 23.10.2018, Plná penzia
FM
Termín:
23.10. - 27.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 5 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Plná penzia
Číslo zájazdu: 62143764
289 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
800 mVzdialenosť od mora
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Kategória hotela: ***
Popis
Nádherný slnkom zaliaty ostrov v Stredozemnom mori, plný borovicových hájov, cyprusov, pomarančovníkov, citrónovníkov a mandlovníkov. Mallorca - romantická, rušná, fascinujúca, s prekrásnymi scenériami zelených hôr, skalnatých pobreží a čarokrásnych pieskových pláží. Už dlhé roky patrí Mallorca k svetoznámym dovolenkovým rajom, kde na turisov čakajú moderné letoviská, výborné hotely, palmové promenády, čarokrásne pláže a vlažná morská voda s očarujúcim modrým nádychom. K správnej dovolenke určite patrí množstvo obchodíkov so suvenírmi, skvelé reštaurácie, bary a diskotéky. Na svoje si prídu aj milovníci spoznávania, ktorí sa môžu vydať za poznaním do hlavného mesta ostrova s množstvom pamiatok, na fascinujúci mys Formentor, do Dračích jaskýň a jaskýň Hams, alebo sa môžu vydať na jedinečnú plavbu podĺž ostrova spojenú so šnorchlovaním a kúpaním na otvorenom mori. Možností je veľa, stačí si len vybrať.

Vo februári, keď miliónmi bielych kvetov zakvitnú mandlovníky, miestni ľudia tento jav nazývajú "sneh na Mallorke", je Mallorca nezabudnuteľná. Začína jar ... V Apríli a Máji, keď Mallorca ešte nie je preplnená miliónmi turistov z celého sveta, a na ostrove už vládne pekné slnečné počasie, je ideálny čas na návštevu ostrova pre tých, ktorí majú radi pokoj, a chcú si oddýchnuť. Ideálny čas pre seniorov alebo na školský či firemný trip. Letné mesiace sú naopak vhodné pre tých, ktorí majú radi klasickú dovolenku - slnko, more, pláže, zážitky a množstvo nezabudnuteľnej zábavy ... Nech už sa na Mallorcu vyberiete kedykoľvek, sme presvedčení, že sa do nej zamilujete rovnako ako my.
Poloha
Pokojná zóna inak veľmi obľúbeného a živého letoviska.
Vzdialenosti
Asi 10 minút k pláži. Asi 5 minút ku gigantickému vodnému svetu s ohromným množstvom atrakcií.
Ubytovanie
Hotel si oficiálne priznáva 2* ale keďže s rodinou a priateľmi trávime v hoteli prázdniny rok čo rok, vieme, že si zaslúži kvalitné 3*. Malý, príjemný hotel rodinného typu s výbornými službami a veľmi príjemným a ochotným personálom. Vynikajúca voľba pre tých, ktorí chcú ísť na dovolenku na pekné miesto, do bezpečného, pokojného a príjemného hotela, a za naozaj dobrú cenu. Izby majú kúpeľnu, wc, sat TV, bežné zariadenie na izbách, balkón s posedením. K hotelu patrí reštaurácia, bar, slnečná terasa a bazén. K plážam je to od hotela peši asi 10 minút. Pláže sú bezplatné, široké, tvorené svetlozlatým pieskom a majú mierny vstup do mora. Sú vhodné aj pre neplavcov, deti a tých, ktorí sa v plytkej vode radi hrávajú plážové športové hry. V okolí hotela je množstvo možností aktívneho odychu, zábavy, spoznávania. Asi 5 minút od hotela je fantastický a na ostrove najväčší vodný zábavný park. Do hlavného mesta plného pamiatok, nákupov a zábavy premáva miestna mhd.
Vybavenie a služby
Vstupná hala s posedením, bar, reštaurácia, slnečná terasa, bazén, záhradka.
Wi Fi zdrama v hale a za poplatok na izbách.
Pokojnejšia časť inak živého dovolenkového letoviska.
Prekrásna pláž tvorená jemnulinkým svetlým pieskom, s veľmi miernym vstupom do mora.
Šport a zábava
v okolí sa požičiavajú bicykle, autá ...
krásna promenáda, nádherné turistické chodníčky ...
výborné spojenie MHD s hlavným mestom Palma ...
najväčší vodný svet na Mallorke len 5 min pešo od hotela ...
obrovské Aquarium v dostupnosti pešo alebo MHD ...
výlety na otvorené more priamo z prístavu letoviska ...
Výhody a nevýhody
Vynikajúca voľba pre dvojice, páry, partie ...
Tip
Skvelý TIP pre menšie partie.
Ďalšie informácie
ČASY LETECKEJ PREPRAVY: Letný časový poriadok (Marec až Október) : prelety sú v ranných hodinách.
Stravovanie
polopenzia alebo plná penzia, podľa ponuky v termíne
vždy formou švédskych stolov, vrátane ovocia a zákuskov
Doprava
letecká, vrátane príručnej batožiny
veľká batožina do podpalubia do 20 kg možná za príplatok 60 eur 1 kus / osoba

súčasťou dopravy je aj transfer z letiska na hotel v deň príletu
a z hotela na letisko v deň návratu, vrátane prepravy zvolenej batožiny
Program
Počas pobytu v letovisku nie je zástupca CK. Program si robíte sami, na nikoho nieste viazaní, nikam sa nemusíte ponáhľať, užívate si zaslúžený oddych. Pokiaľ ide o stravu, tak na základe vlastných skúseností ako i skúseností našich klientov, odporúčame maximálne polopenziu. Je zbytočné viazať sa na hotel obedmi alebo programom all inclusive. Na mieste je množstvo výborných, miestnych reštaurácií, fast foodov a bol by naozaj hriech neochutnať počas pobytu miestne špeciality a hlavne vtedy a tam kde sa práve nachádzate, bez potreby naháňať sa späť na hotel. Poďte si oddýchnuť na Mallorcu, tešíme sa na Vás.
Cena zahŕňa
leteckú dopravu s príručnou batožinou
transfer letisko-hotel-letisko
ubytovanie na príslušný počet nocí a stravu, podľa termínu
Cena nezahŕňa
veľkú podpalubnú batožinu, možná za príplatok
ECO TAX v sume 1,10 eur osoba a noc, platí sa pri registrácii na recepcii hotela
služby delegáta ani žiadne aktivity a výlety, zakúpite si sami na mieste podľa záujmov

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK