RÍM s pobytom pri mori

RÍM s pobytom pri mori, Taliansko, Rím, 27.2.2018, Raňajky

RÍM s pobytom pri mori starstarstar

FM
Termín:
27.2. - 3.3.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 5 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 59811506
349 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Popis
Milí priatelia, poďte si oddýchnuť k moru a popri tom spoznávať jedno z najzaujímavejších a najkrásnejších miest sveta - Rím. Pohodlne, vlastným tempom, bez toho že by ste sa museli viazať na kohokoľvek iného či skupinu. Nikam sa nemusíte ponáhľať ... a Rím si môžete vychutnať pohodlne, po častiach aj viacero dní. Môžete si popri spoznávaniu pamiatok a zaujímavostí pohodlne posedieť v ktorejkoľvek z miestnych kaviarní, dopriať si pivo, víno, pravé talianske kapučíno, alebo vyskúšať pravú talliansku pizzu či iné dobroty.
Zvyšok času môžete venovať prechádzkam promenádou popri mori, oddychu na pláži, kúpaniu, opaľovaniu ... alebo si na pláži iba tak poležať, oddýchnúť a načerpať z prírody množstvo nových síl. Poďte s nami zažiť niečo výnimočné, zaslúžite si to.
Poloha
Hotel je situovaný priamo na prímorskej promenáde pri pláži. Pekný, rokmi overený, elegantný, menší hotel rodinného typu. Má pekne zariadené izby s vlastnou kúpeľňou, wc, sat TV, wi-fi, niektoré s balkónom, iné s oknom. Väčšina izieb má výhľad na more. Našim klientom vždy, ak je to možné, zabezpečujeme izby s výhľadom na more. Asi 15 minút chôdze promenádou od hotela je stanica metra, odkiaľ sa môžete každý deň niekoľkokrát vybrať do centra Ríma a vrátiť sa späť. Strava v hoteli sa podáva vo forme raňajok voľným výberom, priamo v hotelovej reštaurácii v prízemí hotela. Večere si môžete dopriať podľa vlastných chutí v niektorej z miestnych reštaurácií.
Vzdialenosti
Priamo na promenáde pri pláži.
Dobrý prístup do centra Ríma metrom.
Ubytovanie
Pekný hotel, pekné izby, príjemné okolie.
Deti
Hotel je vhodný skôr pre dvojice alebo menšie partie.
Výhody a nevýhody
Výhodou je, že si spoznávanie Ríma obohatíte oddychom pri mori.
Ďalšie informácie
Vhodné aj pre školské, firemné, seniorské kolektívy, autobusom, sprievodcom a pekným programom.
Stravovanie
Chutné raňajky v hotelovej reštaurácii, voľným výberom.
Doprava
Letecká.
Program
Program si počas pobytu robíte sami. Delegát CK v destinácii nepôsobí. Od nás máte zbezpečené všetko potrebné - leteckú dopravu, privátny transfer letisko-hotel-letisko (O transfer sa nedelíte so žiadnou skupinou ani nikým iným. Transfer máte privátny, iba pre Vás. Vodič Vás čaká na letisku a zavezie priamo na hotel a v deň návratu Vás vyzdvihne na hoteli a zavezie k odletu), a samozrejme ubytovanie a raňajky na celý čas pobytu. Jediné čo si hradíte na mieste sami je miestna city tax, uhradíte ju hotelu v deň príchodu na recepciu, a samozrejme cestovné na metro do centra Ríma.
Cena zahŕňa
leteckú dopravu s príručnou batožinou
transfer letisko-hotel-letisko
ubytovanie a raňajky
Cena nezahŕňa
veľkú batožinu do podpalubia, ak záujem príplatok 60 eur kus do 15kg
city tax, platíte recepcii hotela pri príchode na hotel
delegáta CK, program si robíte sami
cestovné metrom,vstupné do atrakcií, objektov a pamiatok
posistenie na cesty a pobyt, treba mať vlastné

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK