Siema

Siema, Bulharsko, Burgas, Nesebar, 29.8.2018, Bez stravy
LM
Termín:
29.8. - 5.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Košice) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 61495283
306,55 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Popis
Vzdialenosť od letiska: 25km

Najbližšie mesto (km): Ravda 2km, Nessebar 3km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 10m
Základné informácie
Tento rodinný hotel založený v roku 2007 a svojou polohou v tichom zálive priamo na pláži je ideálnym miestom na oddych. Hotel disponuje vlastnou záhradou, súkromným parkoviskom a privátnou plážou.
Poloha
Hotel sa nachádza medzi známymi bulharskými letoviskami Ravda a Nessebar, 10 m od pláže, 25 km od medzinárodného letiska v Burgase, približne 2 km do centra letoviska Ravda a 3 km od historického centra Nessebaru(od hotela chodí linkový autobus).
Vybavenie izieb
Hotel má k dispozícii 18 izieb štandardného, rodinného, štúdiového a apartmánového typu. Moderne zariadené izby majú balkón s výhľadom, klimatizáciu, TV, kúpelňu s vaňou alebo sprchovým kútom, osuškami, možnosť prístelky, minibar, žehličku a internetové pripojenie. V apartmánoch je aj kuchynka. Hotel neakceptuje kreditné karty.
Pláž
Súkromná piesková pláž sa nachádza 300m od  hotela. Lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii hosťom hotela.
Strava
Okrem reštaurácie s ponukou jedál domácej a medzinárodnej kuchyne je k dispozícii hosťom aj denný bar. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Pre deti
Pre deti je k dispozícii ihrisko, detská postieľka a detská stolička v reštaurácii.
Šport a zábava
Hotelová recepcia ponúka prenájom auta, na pláži si hostia môžu zapožičať vodné motorové športy ( za poplatok )
Wellness
Spa centrum je pre hostí spoplatnené
Koncept
Hotel ponúka 3 druhy stravovania: raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu bez nápojov. Plná penzia je obohatená o obed. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.
Web
www.siemahotel.namore.info

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK